De nominaties voor de Publieksprijs Christelijk Boek 2012 zijn bekend. Op basis van de verkoopcijfers over 2011 in de christelijke boekwinkels maken zes boeken, drie fictietitels en drie non-fictietitels, kans op de prijs.
Op dinsdag 13 maart a.s. ontvangt de winnaar op de startavond van de Week van het Christelijke Boek, PodiumNu, een cheque van duizend euro en een fotokunstwerk.
De Publieksprijs Christelijk Boek wordt georganiseerd door het Nederlands Dagblad, EO Visie en de Brancheorganisatie voor het Christelijke Boeken- en Muziekvak (BCB).
De Publieksprijs Christelijk Boek bestaat sinds 2005 en werd sindsdien vijf maal gewonnen door een auteur van fictie (Joke Verweerd, Janne IJmker, Guurtje Leguijt, Lisette van de Heg en Els Florijn) en twee maal door een auteur van non-fictie (Reinier Sonneveld en Mattheüs van der Steen).
De genomineerde fictietitels zijn:
- Noor van Lisette van de Heg (Plateau)
- Badwater van Guurtje Leguijt (Mozaïek)
- Witter dan sneeuw van Marianne Grandia (Voorhoeve)
De genomineerde non-fictietitels zijn:
- Hier en daar van Henk Binnendijk (uitgegeven bij Voorhoeve)
- Het leven van Reinier Sonneveld (Buijten & Schipperheijn Motief)
- Marginaal en missionair van Wim Dekker (Boekencentrum)
Tot en met 12 maart kan gestemd worden met dit stemformulier of bij ons in de winkel.
Noor – Lisette van de Heg
Prijs:18,90
Hier en daar – Henk Binnendijk
Prijs:14,90
Witter dan sneeuw – Marianne Grandia
Prijs:19,95
Marginaal en missionair – Wim Dekker
Prijs:18,90
Badwater – Guurtje Leguijt
Prijs:18,90
Tags: nieuws, publieksprijs




